PostHeaderIcon Čiastočné opravy výťahov

Poskytujeme čiastočné opravy výťahov a to hlavne pre zákazníkov uprednostňujúcich kvalitnejší a spoľahlivejší chod výťahu, lepší vzhľad kabíny výťahu a hlavne nechcú opakovane investovať finančné prostriedky do opráv zastaralých súčastí výťahu. Ide hlavne o rozvádzače, kabíny a ovládače výťahu.

Rozvádzače

Výmena releového rozvádzača sa odporúča z dôvodu ich zastaralosti a takisto z dôvodu skončenia výroby náhradných. Oprava releového rozvádzača je možná, avšak nie je zaručená záruka správneho chodu rozvádzača, nakoľko rozvádzač sa skladá z viacero prepojených relé. Z tohto dôvodu je ekonomicky výhodnejšie vymeniť releový rozvádač za adaptér.

Kabíny

Výmena obloženia výťahovej kabíny sa realizuje nahradením starej drevenej kabíny za modernú plechovú, pričom si môžete vybrať farebné vyhotovenie. Výmena kabíny ma pozitívny vplyv aj na veľkosť vnútorného priestoru kabíny, čím sa získa väčší priestor napr. pre kočíky s deťmi.

Ovládače

K novým kabínam výťahov sú dodávané aj nové kabínové ovládače, na ktorých sa nachádza aj displej ukazujúci poschodie a smer.